Марина Кутьопова та Хреня

Співвласниця ювелірного дому SaSHo Jewelry

Фото: Ольга Сокол

Візажист: Олена Колесник

Стиль: Ганна Іванова

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001122824704

Як у вас з’явився домашній вихованець?

Тварину звуть Хреня та їй близько п’яти років.

Ми не планували взагалі заводити тваринку, просто так вийшло, що 13 квітня 2016р. ми зайшли а парадне і побачили кішку, яка стояла, вигнувши спину і шипіла на сходах. Коли вона нас побачила, то пішла з нами до квартири на четвертий поверх. Ми думали, що ж вона буде робити далі і запропонували їй увійти. Вона зайшла, пройшлася по всій квартирі, побачила акваріум і вирішила залишитися.

Ми не планували залишати кішку, проте ми просто не змогли виставити її за двері. Коли прокинулися вранці, то було враження, що вона з нами живе все життя, напевно, тому ми її залишили. Кажуть, що кішки самі вибирають свій будинок! Вона вибрала нас і ми ні скільки не пошкодували.

Чому не купили породисту тварину?

Для нас зовсім не має значення породиста тварина або НЕ породиста, просто завжди відчуваєш твоя вона, або ні.

Як змінилося тварина, після того, як ви забрали його додому?

З Хренєю не було ніяких труднощів: вона знала де її місце для сну, знала де точити кігті та знала де вона їсть і коли. Вона знала, що їй можна а що не можна. Вона доросла кішка, яка сама вибрала собі дім.

Кажуть що кішки схожі на своїх господарів. Саша вважає що Хреня схожа характером на мене. Так, у неї не зовсім простий характер. Так, вона може ображатися, може дряпатися і кусатися, але в той же час вона ніжна і дуже ласкава. А ще вона – чудова нянька. Перший раз зустрічаю кішку, яка настільки любить дітей, що грає з ними і спить біля них. А коли вони їдуть в школу, шалено сумує.

Ми завжди знаємо що нас вдома чекають. Вона завжди зустрічає нас біля дверей, а вранці завжди чекає поки ми прокинемося. Це – прекрасно, коли ти знаєш що в твоєму домі є затишок, а затишок може привнести тільки тваринка.

Чи є в побуті різниця між породистою собакою / кішкою і не породистою?

У мене були породисті собаки, а також жили дворові коти в дитинстві і я ніколи не бачила різниці між породистою твариною і дворнягою. Будь-які тварини – це радість і все завжди залежить від господаря, які саме вони будуть.

Що б ви порадили людям, які збираються взяти не породисту тварину?

Ніколи не бійтеся взяти тварину з вулиці, вона буде дуже віддана та найбільш вдячна.

Адже ці тварини пройшли через багато труднощів. Вони знають, що таке бути на холоді, вони знають, що таке бути голодними, і вони не знають, що таке ласка та навіть від найменшого дотику до них, будуть вдячні вам все своє життя.

І ви це відчуєт, коли вони будуть зустрічати вас вдома, коли будуть лягати у ваших ніг і просто чекати вашого погляду.

Це – відданість, ніжність та ласка.

Просто спробуйте, і ви ніколи не розчаруєтеся.